Елена Мозговая полгода держала рождение дочери в секрете

Экс-супруга Александра Пономарева, известный украинский продюсер Алена Мозговая призналась, что еще четыре месяца назад она в третий раз стала мамой.

На своей странице в Facebook Мозговая сообщила, что в третий раз стала мамой. 26 февраля она родила дочь своему супругу Владимиру Ткаченко. Девочку назвали Соломией.

А сообщила о рождении третьей дочери Алена весьма своеобразно, обратившись к своим подписчикам в социальной сети:

«Хотілось як найдовше не говорити про цю подію у нашому житті, але вчорашній мій пост про схуднення, спонукав багатьох давати мені поради, та писати різну муйню у приватні повідомлення, що і як робити, що є правильно, а що ні, як, коли, скільки і чим займатись. Я зроблю всеж таки уточнення, що наша диво-дівчинка народилась 26 лютого, звуть нашу принцесу Соломія, Соломія Володимирівна Ткаченко) Отже, дорогі мої, мені 41 рік, в мене вже троє дітей і я у цьому житті бачила багато, важила по різному, перебувала у різних емоційних становищах, тому поради мені потрібні тільки тоді коли я питаю, і чогось не знаю, (а я не знаю ще багато чого)))), але якщо вже про щось пишу, то знаю про написане на всі сто відсотків!)

Бажаю кожному з вас кохати, бути коханою(ним), плакати тільки від щастя, і дякувати Господу за все, що він вам дає) », – написала Мозговая.

Напомним, у Алены Мозговой уже есть две дочери  – Евгения и Зоя.

Фото со страницы Алены Мозговой в facebook

, , , ,