vakarchuk song about moment screen official video

«Океан Эльзи» выпустили клип на композицию «Мить»

Видео снято в темных тонах. Святослав сидит на сцене с гитарой в руках и поет для пустого зала. В полумраке лишь угадываются очертания люстр, лож для зрителей и огоньки свечей.

Тревожная концепция видеоряда продиктована сложной и болезненной темой для украинского общества. «Мить» – песня о трагических событиях на востоке Украины, о войне.

– Лютий 2015 року. Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених і вбитих. А за кожною цифрою – чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні, про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Наприкінці травня я був у госпіталі. Перед однією палатою доктор попередив мене, що хлопець, якого я зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив у нелюдських умовах. Йому осколком відірвало руку. І з таким дуже складним пораненням він провів чотири (!) доби на морозі… Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо, саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, яку ти захочеш розділити з усім світом», – написал Святослав Вакарчук на официальной странице группы в Facebook.

Режиссерами и операторами клипа выступили Миша Кортеев и Алексей Соболев. В записи композиции принял участие Национальный камерный ансамбль «Київські солісти», дирижер Милош Елич.

//youtu.be/7Yv61tiXUaY

Смотрите также:

Дэвид Гилмор и «Бумбокс» исполнили песню в память о Небесной сотне

Премьера нового клипа «Океана Эльзы»

Что снится группе «Друга ріка». Премьера відео

, , , , , , ,