oe_front_show

Музыканты презентовали новое видео на сингл из крайнего альбома «Без меж»

Как сообщает официальный пресс-релиз к клипу на трек «Сонце», автором идеи и режиссером нового видео выступил давний друг группы Виктор Придувалов. По словам режиссера, как только он услышал песню, у него тут же возникли два образа, которые и послужили основой для сценария к видео.

– Я завжди знімаю відео на образах, що виникли як перші реакції на прослуховування пісні. Почувши «Сонце», я побачив дві картинки: головних героїв, які стоять, взявшись за руки, на даху над містом, а вечірнє сонце ховається в їхніх долонях та саму групу, яка грає на фоні величезної зірки на ім’я Сонце… Все інше вже вибудовувалось пізніше, під час роботи над сценарієм, – рассказал Виктор Придувалов.

Съемки нового клипа проходили в апреле 2017 года в Киеве, во время небольшого перерыва в плотном гастрольном графике «Океану Ельзи». В главных ролях задействованы хореограф Анатолий Сачивко и актриса Анастасия Шульга.

– У моїх роботах ніколи немає випадкових людей. Я відчуваю героїв, і вже під внутрішній референс іде вибір акторів. Анатолій – головний герой – це стовідсоткове потрапляння у настрій та образ персонажа, – объяснил выбор артистов режиссер.

Стоит отметить, что Виктор Придувалов является постановщиком культовых для группы видеоработ, таких как «Холодно», «Кішка», «Без бою», «Все буде добре».

– Уже під час монтажу, коли в кадрі поряд з ОЕ знову з’являється місто з дахами будинків, виникло невеличке відчуття дежавю, щоправда, багато років тому то був Львів, а тепер Київ. Хоча під час роботи над сценарієм я взагалі не думав про це. Так дивно й тонко інколи в нашому житті проявляються певні речі…, – поделился своими чувствами от работы постановщик клипа.

В тему:

«The Hardkiss» презентовали «фантастический» клип. Видео 

MONATIK поднял на крышу более тысячи человек. Видео

, , , ,