Дізнайся, як склалася доля Олівера та Джеймса Фелпсів після зйомок у поттеріані
Пам’ятаєш братів-близнюків Фреда та Джорджа Візлі з «Гаррі Поттера», які й дня не могли прожити без приколів? Ми вирішили дізнатися, як склалося їхнє життя після зйомок фінальної частини франшизи, та як вони виглядають зараз (спойлер: справжні красені!).
Рудоволосих хуліганів Фреда та Джорджа в серії фільмів про Гаррі Поттера зіграли британські актори Джеймс і Олівер Фелпси. Під час зйомок першої частини франшизи «Гаррі Поттер і філософський камінь» їм було всього по 14 років!
Ролі Фреда та Джорджа Візлі стали для Фелпсів дебютними: до роботи над поттеріаною їхній акторський досвід обмежувався участю в шкільних театральних постановках. На проби майбутніх зірок привела мама.
Після завершення зйомок у «Гаррі Поттера» акторські шляхи Фелпсів розійшлися. У 2012 році Джеймс приєднався до касту фільму жахів «Палата 3», а Олівер отримав роль у проекті «Латинський квартал», в якому розповідалося про юність Пікассо.
Це був перший та єдиний випадок у кар’єрі Фелпсів, коли їм довелося прцювати окремо один від одного. У 2013 та 2015 роках брати разом знялися в картинах «Гамлет» і «Денні та людський зоопарк». Після цього, на превеликий жаль шанувальників, на екранах вони більше не з’являлися.
Джеймс і Олівер Фелпс досягли успіху в благодійній діяльності. Вони активно підтримують фонд Virgin Money Giving, який займається проблемами навколишнього середовища. Крім цього, невід’ємною частиною життя акторів є спорт. Ще до зйомок в «Гаррі Поттера» вони захоплювалися гольфом, але через напружений графік із захопленням довелося на час зав’язати.
В особистому житті у Фелпсів не все так однаково, як на акторській ниві. Олівер одружився в 2015 році. Його обраницею стала Кеті Хампейдж, з якою актор зустрічався цілих 7 років. Через рік після весілля у подружжя народилася дитина. А ось про романи Джеймса пресі нічого не відомо.
Фото: @oliver_phelps, @jamesphelps_pictures
Читай також:
Каньє Вест провів недільну службу на Coachella-2019
Оля Цибульська показала «попу, як у Кім». Це дуже гаряче!