X

Каньє Вест провів недільну службу на Coachella-2019

Репер представив нову пісню та прочитав проповідь на фестивалі

Минулої неділі на католицький Великдень американський реп-виконавець Каньє Вест провів першу недільну службу на фестивалі Coachella-2019 у Каліфорнії. Розпочалася вона о дев’ятій годині ранку, але люди почали збиратися ще о шостій.

Під час служби Каньє Вест виконав відомі треки «All Falls Down» та «Jesus Walks», а також представив  нову пісню «Water». Підтримати репера прийшла його дружина Кім Кардашян з дітьми та усе сімейство Кардашян-Дженнер. Репер DMX прочитав молитву, чим зворушив Каньє Веста до сліз.

Для репера це була вже не перша проведена релігійна служба. Ще на початку року Каньє Уест започаткував акцію Sunday Service. Щонеділі він проводить закриті концерти, де наживо виступають гурти, госпел-хор, сам репер та інші відомі музиканти. Потрапити на таку службу можна тільки за запрошенням.

Фото: Getty Images

Читайте також:

Оля Цибульська показала «попу, як у Кім». Це дуже гаряче!

Великдень 2019: фільми, які варто подивитися перед святом

Категорії: Uncategorized